Vyberte stranu

Vážená foto komunita, zákazníci, priatelia i obchodní partneri,

radi by sme Vás informovali o zmenách v našej spoločnosti, ktoré sme sa rozhodli zrealizovať vďaka vám a hlavne pre Vás. Naša komunita postupne rastie a teší nás že ste neustále s nami. Vaša dôvera nám umožňuje zlepšovať sa stále viac a viac. Preto sme sa rozhodli pre výraznejšie zmeny smerujúce k posilneniu Internetového obchodu. V posledných rokoch sa výrazne zvyšuje podiel zákazníkov nakupujúcich cez internetový obchod voči nákupom priamo v predajni. Naším cieľom je zvýšenie Vašej celkovej spokojnosti. Veríme že sme správne identifikovali vaše potreby a to, čo od nás najviac očakávate:

  • našu odbornosť
  • výborné ceny
  • tovar skladom
  • široký sortiment
  • rýchle riešenie reklamácií
  • osobný prístup

V priebehu mesiaca marec 2016 sa výrazne zmeníme aby sme sa Viac priblížili k Vašim potrebám, veríme že k lepšiemu a vo Váš prospech.

Nový eshop MEGAFOTO.SK

Pripravili sme pre Vás nový modernejší eshop. Navrhli sme ho tak, aby bol prehľadnejší, aby mal jednoduchší a usporiadanejší štýl a aby boli dôležité informácie zreteľnejšie a jednoduchšie prístupné. Veríme, že sa vám nový eshop bude páčiť a budete ho používať s ľahkosťou a radosťou. Aj napriek nášmu dôslednému testovaniu sa môže stať, že na eshope nájdete nejaké chybičky. Ak sa tak stane, prosíme vás, neváhajte nám ich hneď oznámiť. Budeme sa ich snažiť okamžite opraviť.

Nový Blog

Vytvorili sme pre vás aj nový moderný blog, kde postupne nájdete najnovšie informácie o produktoch, trendoch a novinkách vo fototechnike. Na blogu budeme tiež postupne uverejňovať zaujímavé a poučné články o fotografovaní, o rôznych fotografických technikách a postupoch, zaujímavé tipy a triky pre začiatočníkov ale aj pre pokročilejších fotografov.

Optimalizácia cien

A teraz ďalšia dobrá správa. Aj doteraz sme sa snažili ponúknuť Vám produkty za čo najlepšie ceny. Možno nie vždy sa nám to darilo. Teraz sme však zoptimalizovali dodávateľskú sieť a vyrokovali sme pre vás na väčšinu produktov ešte lepšie ceny. Ak by ste aj napriek tomu u iných relevantných predajcov našli produkt s výrazne nižšou cenou ako je u nás, neváhajte nám to hneď oznámiť. Budeme sa snažiť cenu upraviť v rámci našich možností.

Zlepšená dostupnosť produktov

Ďaľšou novinkou u nás je to, že všetky produkty v našom eshope sú k dispozícii a dodáme vám ich v priebehu niekoľkých dní. V ponuke máme len produkty, ktoré sú naozaj dostupné a ktorých dodanie vieme reálne garantovať. Nepredávame teda produkty, ktoré nemáme.

Optimalizácia sortimentu a jeho rozšírenie

Na základe vašich potrieb a pripomienok sme rozšírili náš sortiment o množstvo ďalších produktov a kategórií. Keďže sa úplný sortiment z kapacitných dôvodov nedá zaradiť na eshop okamžite, produkty aj kategórie budú neustále pribúdať a sortiment sa bude výrazne rozširovať. Niektoré kategórie sme z ponuky vyradili, keďže o produkty z nich bol len minimálny alebo žiadny záujem. Ak by ste napriek tomu mali o nejaký tovar, ktorý nemáme v ponuke záujem, neváhajte nás kontaktovať.

Zmena obchodných podmienok

Keďže sme zmenili obchodný model predaja, meníme i naše obchodné podmienky. S ním získavate od nás oproti pôvodnému modelu predaja množstvo výhod.

Nahradenie predajne výdajňou

Zrušili sme predajňu v Ligh Parku z viacerých dôvodov, najmä preto, že Vám – zákazníkom miesto nevyhovovalo a navštevovali ste ju málo. Vymenili sme ju dočasne za výdajňu v Košiciach. Adresa výdajne internetových objednávok je nasledovná:

  • MEGAFOTO, Hradbová 549/19, 040 01 Košice

Vzhľadom k tomu, že dnes už väčšina zákazníkov uprednostňuje nákup cez internet, rozhodli sme sa zmeniť predajňu na výdajné miesto pre internetové objednávky. To znamená, že priamo na výdajnom mieste nemáme k dispozícii voľný tovar na predaj. Ak si však čokoľvek objednáte cez náš nový eshop na osobný odber, v priebehu niekoľkých dní si ho môžete prísť vyzdvihnúť na niektorom z našich výdajných miest.

Váš MEGAFOTO tím